Запорізькі журналісти "окупували" міську раду

Запорізькі журналісти 'окупували' міську раду

44-а сесія Запорізької міськради розпочалась з протестної акції.

Вчора, 31 жовтня, місцеві журналісти "окупували" сесійну залу. Головною вимогою представників ЗМІ — проведення прес-конференції з мером Володимиром Буряком. Журналісти наклеїли плакати на балкон в залі та на трибуні, за якою сидить мер. Учасники акції прийшли на сесію в одязі з написом "Мер боїться журналістів!" Відзначимо, що це не перший протест запорізьких журналістів.

Так, голова міськради Володимир Буряк за останні три роки своєї каденції не дав інтерв'ю жодному незалежному ЗМІ і не проводить прес-конференції. На 3 вересня в мерії анонсували прес-конференцію заступника міського голови Сергія Мішка. Низка ЗМІ вирішили її проігнорувати, вимагаючи відкритого спілкування з мером Буряком. Перед прес-конференцією журналісти вийшли під мерію з плакатами.

У свою чергу в мерії повідомили, що прес-конференції з міським головою не планується. Замість цього разу, один раз в тиждень представників ЗМІ будуть запрошувати на зустрічі з його заступниками та керівниками районних адміністрацій.

В ході акції журналісти зібрали підписи під вимогою про проведення прес-конференцій і передали його в канцелярію міськради, а плакати віднесли в приймальню Буряка.

Видання "Факти Запоріжжя" приєднується до ініціативи запорізьких ЗМІ.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі