Запорізькі лісогосподарства пропонують містянам легальні ялинки

 Запорізькі лісогосподарства пропонують містянам легальні ялинки

Запорізькі лісогосподарські підприємства планують відкрити 27 торговельних майданчиків задля реалізації легальних новорічних ялинок. Повідомляє Запорізька міська рада.

У планах лісгоспів реалізувати 8 650 новорічних ялинок, ціни на які, у порівнянні з минулим роком виросли незначно і буде залежати від висоти самого дерева. Орієнтовна ціна за метр - 88,6 гривні, у минулому році вона становила 82 гривні.

Лісогосподарські підприємства також заготовляють комплекти новорічних гілок (у комплекті п’ять  гілок довжиною від 0,5 м до 1,0 м), середня ціна якого - 80 гривень.

27 майданчика з роздрібної торгівлі будуть розташовані на: територіях центральних садиб лісогосподарських підприємств, на територіях лісництв державних підприємств та на ринках міст області.

Новорічні ялинки будуть маркувати спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими стяжками. Перевірити походження ялинки можна, ввівши номер з бирки або етикетки, що прикріплена до ялинки, на сайті www.open.ukrforest.com. Відсутність такої інформації може свідчити про нелегальне походження ялинки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі