Запорізькі мости отримали дозвіл на будівництво

Запорізькі мости отримали дозвіл на будівництво

Державна архітектурно-будівельна інспекція України надала Службі автомобільних доріг у Запорізькій області дозвіл на будівництво мостів 

Про це повідомили у пресслужбі інспекції.

Так, відповідний дозвіл на будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро інспекція надала вчора, 10 квітня. Наразі будівельний майданчик на об’єкті облаштовано підрядною організацією. Активна фаза робіт розпочнеться вже наступного тижня.

«Ми маємо фінансування на перший етап будівництва. надійного підрядника і цілковиту підтримку Президента України та Уряду. Я радий, що враховуючи складнощі в роботі ДАБІ, вдалося уникнути значних затримок у отриманні дозволу на початок робіт на мості. Історичний довгобуд нарешті з’єднає два береги Дніпра» — повідомив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Державна архітектурно-будівельна інспекція часто ставала на заваді вчасного старту будівництва. Наслідком цього були значні фінансові витрати, зниження виробничих темпів і, як наслідок, замороження будівництва. Про важливість реформування ДАБІ вже неодноразово робила заяви очільники держави — наразі процес запущено і стають помітними перші результати. Очікується, що в подальшому затримок в реалізації планів Великого будівництва через роботу ДАБІ більше не буде. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі