Запорізькі нардепи виступили проти діяльності Костянтина Бриля та Олександра Пономарьова

Запорізькі нардепи виступили проти діяльності Костянтина Бриля та Олександра Пономарьова

На засіданні Верховної Ради два запорізьких нардепа висунули пропозицію щодо проведення розслідувань діяльності ексгубернатора Костянтина Бриля та чинного народного депутата Олександра Пономарьова. Повідомляє "Забор".

Засідання проходило у п’ятницю, 21 лютого, де Роман Соха та Михайло Крячко озвучили запити Держаному бюро розслідувань та Генеральному прокуратору країни. Нардепи вимагають розслідувати протиправну діяльність Бриля, яка досі діє та процвітає у Запорізькому регіоні та Пономарьова, який так само був причетний до тіньових справ.

До прикладу наведемо "діяння" колишнього очільника Запорізької області. Наприклад почнемо з голови рибоохоронного патруля – Дмитра Чайки, який отримав посаду голови Управління завдяки товариським стосункам матері із колишнім головою Запорізької облдержадміністрації.

Чомусь досі не розслідуються злочини ДП «Місцеві дороги Запорізької області», саме створення якого є кримінальним правопорушенням Бриля, а саме: договірні тендери на отримання об’єктіввідмивання бюджетних мільйонівремонтування доріг родичами посадовців«освоювання» бюджетних коштів.

Також згадаємо сумнівне виділення земельних ділянок вітро- та сонячні електростанції та привласнення тисяч гектарів земель сільсько-господарського призначення Брилем, чи скоєння злочинів їм же в сфері безпеки та оборони Запорізької області?.

Щодо Пономарьва, то ми писали, як фірми, афілійовані з нардепом Пономарьовим, заробляють кошти з держсубвенції та як він приумножує свої активи.

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі