Запорізькі навчальні заклади замовили банани з 40% різницею у ціні

Запорізькі навчальні заклади замовили банани з 40% різницею у ціні

Департамент освіти і науки Запорізької міськради провів тендер на постачання фруктів та овочів до навчальних закладів міста. Місяць тому було укладено низку відповідних угод загальною вартістю 5 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель "Прозоро".

Так, для навчальних закладів у семи районах міста замовлено капусту, цибулю, моркву, буряк, часник, банани, лимони, апельсини та яблука. Тендер було розбито на 7 окремих лотів, відповідно до районів міста. 

Вартість деяких продуктів у лотах значно різниться, а саме це стосується бананів. За даними тендеру, ТОВ “Продсервіс-08” для навчальних закладів Вознесенівського (1500 кг), Заводського (900 кг) та Олександрівського (1522 кг) районів на січень-травень серед іншого замовили банани вартістю 40 грн/кг (без ПДВ). Фірмі “Продсервіс-08” замовили 8500 кг таких же бананів вже по 36 грн/кг (без ПДВ) - для закладів Комунарського району. Натомість, навчальним закладам Дніпровського району замовили ТОВ “Брік-3”  8440 кг бананів по 24,60 грн/кг (з ПДВ).

Зазначається, що це один і той самий тендер. Та, не дивлячись на однакові вимоги до бананів, їх ціна значно різниться.

При цьому, в супермаркетах роздрібна ціна на банани становить нині 28-32 грн/кг (з урахуванням ПДВ). Знайти роздрібну ціну у 38 грн/кг вдалося знайти лише в одному київському супермаркеті.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі