Запорізькі підприємці зберуться під стінами ЗОДА на мітинг

Запорізькі підприємці зберуться під стінами ЗОДА на мітинг

10 лютого у всіх регіонах України відбудеться серія мітингів проти знищення малого бізнесу. Запоріжани також зберуться на акцію протесту під стінами Запорізької ОДА.

Про це виданню "Репортер.ua" повідомила голова Запорізького міського Союзу підприємців "Ніка" Лідія Кривенко.

Так, за словами очільниці, різноманітні фінансові контрибуції знищують малий бізнес. Як вважає Лідія Кривенко, збільшення розміру штрафних санкцій та впровадження загальної фіксалізації, представники малого бізнесу піддаються вантажу бюджетних і корупційних платежів. Крім того, підприємців не влаштовує новий закон про працю.

До акції протесту запоріжани приєднаються 10 лютого о 10:00. Бізнесмени вимагатимуть від Верховної Ради вжити заходів щодо припинення дії норм законів 128-IX 129-IX; направити законопроєкт «Про працю» на доопрацювання; не голосувати за законопроєкти, які передбачають часткове або повне, постійне або тимчасове звільнення від податків підприємств, до яких віднесено іноземні інвестиції; обмежити розмір премії чиновникам величиною, яка не перевищує 10% від посадового окладу; не допустити розпродаж землі, яка є економічною складовою незалежності України.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі