Запорізькі підрядники "розіграли" 2 мільйони на тендері "Водоканалу"

Запорізькі підрядники 'розіграли' 2 мільйони на тендері 'Водоканалу'

КП “Водоканал” уклало угоду з ТОВ “ТД “Євротрубпласт” на постачання водопровідних труб та фітингів вартістю 1,93 млн грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, фірма зобов'язується поставити 270 метрів труби ПЕ 100 SDR 17 – 630х37.4 10 бар вартістю 5,2 тис грн/м, п’ять муфт  терморезисторних ПЕ100 SDR17 Д=630 вартістю 33,5 тис. грн/штука, дві втулки під фланець ПЕ100 SDR17 Д=630 вартістю 6,8 тис. грн/штука, два відводи 45 градусів Д630 ПЕ100 SDR-17 вартістю 10,8 тис. грн/штука, 1 відвід 90 градусів Д630 ПЕ100 SDR-17 вартістю 12,7 тис. грн.

На тендері ТОВ “ТД “Євротрубпласт” конкурувало лише з ТОВ “Леман-бетон”, які запропонували 1,980 млн грн. 

Власником луганського ТОВ “ТД “Євротрубпласт” є Ойштерле Херта з Ґонконгу, киянин Ігор Стрілець, кіпрський Інгуніель менеджмент лімітед та через кіпрське Ейпіджі поліпластик груп лтд – Мирон Горіловський.

Варто зазначити, що ТОВ “Леман-бетон” (конкурент) на відповідному тендері подав документи про кваліфікацію у пошкодженому архіві, тому перевірити пропозицію фірми на предмет пов’язаності з “ТД “Євротрубпласт” неможливо.

Так, ТОВ “Леман-бетон” на одному з тендерів вказувало оренду техніки у ТОВ “ТД “Євротрубпласт”. Також оренду обладнання у ТОВ “ТД “Євротрубпласт” вказувало ТОВ “Хозхімсервіс”. “Хозхімсервіс” та “Леман-бетон” нещодавно оштрафувало АМКУ за погодження пропозицій під час торгів. Також фірми мали пов’язане керівництво, спільних працівників, орендували один у одного техніку. Крім того, “Леман-бетон” орендувало приміщення у “Хозхімсервіс”.

Довідку про комерційну пропозицію від ТОВ “ТД Євротрубпласт” на тендер подавало ПП “Л.Д. сервіс”. Ця ж фірма орендувала техніку у ТОВ “Ентелі”, у якого орендували обладнання ТОВ “Системний інноваційний сервіс-Запоріжжя” (її ексспіввласник Сергій Дичко виконував роботи для ПАТ “Запоріжсталь”), вказувало досвідом робіт ТОВ “Хозхімсервіс” (виконувало роботи для підприємств з групи Метінвест) та виступало субпідрядником ТОВ “Гідроспецбуд” (брало у субпідрядники фірму з власником (Сергій Дичко), який виконував роботи для ПАТ “Запоріжсталь”; також “Гідроспецбуд” саме виступало субпідрядником для фірми, яка орендувала техніку у підрядників “Запоріжсталь”, зокрема, у ТОВ “Хозхімсервіс”).

ПП “Л.Д. сервіс” орендувало техніку безпосередньо у ФОП Жорж Н.Д, яка вказувалася виконавчим директором ТОВ “Ентелі” та бенефіціаром ТОВ “Системний інноваційний сервіс-Запоріжжя”. Окрім цього, Наталія Жорж володіла ТОВ “Міський сервіс”, де директором був Олексій Гончаров – тодішній помічник депутата Запорізької міськради від “Опозиційного блоку” Руслана Божка. Сам Гончаров працював на комбінаті “Запоріжсталь”.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі