Запорізькі посадовці роками економлять, аби придбати авто за мільйони?

Запорізькі посадовці роками економлять, аби придбати авто за мільйони?

Продовжуємо вивчати декларації, подані особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Сьогодні розповімо про мешканців Запоріжжя та області, які заради придбання автівки представницького класу весь дохід, отриманий родиною за минулий рік, витратили на придбання автомобіля. Серед них також є й ті, у кого вартість придбаного транспортного засобу значно перевищує сукупний дохід родини.

Директор комунального підприємства «Благоустрій» Балабинської селищної ради Микола Шкрум, який також є депутатом  Балабинської селищної ради у 2019 році придбав Lexus NX200T, 2016 року випуску, вартістю 400 000 грн. Елітний позашляховик депутат оформив на свою дружину  Валентину Шкрум, яка працює у Балабинському дитячому садочку «Теремок».

За 2019 рік Микола Шкрум задекларував сукупний дохід родини у розмірі 262 тисячі гривень, заощаджень родина не мала, кредит не оформлювали.

Начальник ділянки відокремленого підрозділу Запорізька АЕС Денис Диба у 2016 році задекларував дохід у вигляді заробітної плати у розмірі 967 707 гривень, який майже весь витратив на придбання позашляховики Volkswagen Tiguan, 2019 року випуску, вартістю 952 000 гривень. Мабуть, родина була змушена жити дуже скоромно, аби мати змогу придбати престижну автівку.

У декларації за 2019 рік провідний інженер з ремонту відокремленого підрозділу Запорізька АЕС Мацак Денис задекларував отримання доходу у вигляді заробітної плати у розмірі 519 653 гривень. Всі отримані гроші Денис Вікторович витратив на придбання позашляховика INFINITI QX70, 2014 року випуску, вартістю 525 000 гривень.

Як бачимо, іноді бажання володіти престижним позашляховиком штовхає наших земляків на не зовсім розумні кроки, змушуючи всю родину цілий рік заощаджувати кожну копійку.

Напевно, людині хочеться виділитися з натовпу та продемонструвати свій статус, але змушені нагадати власникам позашляховиків, що їх навіть заправляти утратно, не кажучи вже про технічне обслуговування і неминучий ремонт.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі