Запорізькі посадовці виділять на реконструкцію площі 200 мільйонів гривень

Запорізькі посадовці виділять на реконструкцію площі 200 мільйонів гривень

Фото 061

На засіданні бюджетної комісії Запорізької обласної ради повідомили що на реконструкції площі Фестивальної та фонтану виділять 200 мільйонів гривень. Повідомляє Forpost.

Перший заступник губернатора Іван Федоров повідомив що, у 2020 році обласна рада готова виділити 80 мільйонів гривень на реконструкцію площі Фестивальної. Сюди увійдуть гроші, як безпосередньо з бюджету, гроші екофонду та засоби ГФРР. Також  він зазначив, що сам проект реконструкції передбачає якірні зони у вигляді  фонтану, змішаного з катком. Також не виключається  ідея, організувати спеціальні локації на площі у вигляді фотозони, де будуть представлені всі райони області, яка загалом ними ж і буде профінансована.

Наразі проєкт знаходиться на стадії розробки, над ним працюють активісти.

Орієнтовні терміни – кінець вересня цього року, але самі будівельники стверджують, що не можуть мати у своєму розпорядженні поки дані про графік робіт, тому що є багато нюансів – стан інженерних мереж, погодження бюджету, складання технічної документації і пошук підрядника. Самі депутати жартома помітили, що прискорення пов’язане з тим, що в наступному році місцеві вибори і цей проєкт надасть карт-бланш тим, хто буде перерізати стрічки.

Благоустрій території  від проспекту Соборного до ЗОЦМ і реконструкція фонтану обійдеться сумарно у  150-200 мільйонів гривень.  Для старту будівництва 10 мільйонів гривень виділяється з міського бюджету і близько 80 мільйонів гривень надасть область.

Згідно з проєктом, площа зазнає багато суттєвих змін,  будуть замінені комунікаційні мережі, викладена нова тротуарна плитка, встановлено сучасне освітлення і додаткове озеленення, облаштовані лавки і зони відпочинку. Більша частка коштів  піде на заміну труб, які знаходяться в аварійному стані.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі