Запорізькі посадовці вирішили "скоротати" час

Запорізькі посадовці вирішили 'скоротати' час

Сьогодні, 15 листопада, в Запорізькій облдержадміністрації відбулось зібрання, на яке запросили будівників та проектувальників. Крім того, на захід запросили губернатора, однак пан Туринок не з’явився з невідомих на те причин.

Відповідно, проводити нараду довелося заступнику голови ЗОДА Володимиру Тарасенку. Зокрема, серед запрошених «гостей» долучилися:  перший заступник очільника області Іван Федоров, в.о. начальника УКСа Андрій Гафаров, керівник СБУ Запорізької області Борис Безрукий, та Віктор Ярош – втім офіційних регалій у пана Віктора поки не має (окрім того, що він колишній начальник Володимира Тарасенка), тож з яких причин він знаходився там – не зрозуміло.  

У ході засідання з’ясувалось, що в поточному році будуть призупинені всі поточні роботи по будівництву басейну в Хортицькій академії та «заморозять» фінансування Туберкульозного диспансеру на Павло-Кічкасі.

Втім, чого вдалося досягнути в фінансовому плані для області – так це фінансування амбулаторій за протекцією Івана Федорова, який вів перемовини зі столичними чиновниками. Однак, перший заступник відзначив, що виступає проти будівництва стаціонарів. Так, ціна квадратного метра амбулаторії вартує 1250 дол..

На цьому і вирішили завершити зустріч, адже насиченим видався день…

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі