Запорізькі посадовці збирали гроші на лікарню чи застілля?

Запорізькі посадовці збирали гроші на лікарню чи застілля?

Сьогодні хочемо розповісти про благодійний вечір, який вразив своєю ошатністю...

На минулих вихідних частина «вершків суспільства» Запоріжжя запалювали під «золотых яичек перезвон» від Потапа та гурту «Mozgi» в палаці «Юність».

Ми вже писали про те, що 7 грудня благодійний фонд «Бути добру» влаштував "прийом" для підприємців міста, мета – зібрати грошовий еквівалент на допомогу обласній інфекційній клінічній лікарні.

Захід пройшов під патронатом голови області Віталія Туринка, а підтримати "благородну месію" вирішив перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, який приїхав у Запоріжжя продемонструвати місцевому бізнесу підтримку Віталія Туринка з боку Зе-команди.

Втім, вечір вирішили продовжити, так би мовити, у неформальному форматі, повідомляє паблік в телеграм-каналі «Запорізька обласна адміністрація».

Так, після збору грошей, гості губернатора направились в ПС «Юність», де на них очікували українські зірки, штибу Потапа і Mozgi.

«Почему нет? Если на этот день намечен корпоратив «Золотого Века»?.. И деньги на благотворительность собрали, и сотрудников повеселили и губернатор с Трофимовым у них - тамада и Президент их рекламирует!.», - йдеться у телеграм-каналі.

Зазначимо, за інформацією редакції, Наталя Попова (власниця та засновниця БФ "Бути добру") є дружиною Дмитра Попова, який очолює підприємство «Золотий вік» та ПП «Ломбард партнер», з неофіційних джерел виданню «Факти Запоріжжя» відомо, що Віталія Туринка на посаду голови області «проштовхнув» саме він.

Благодійність — це тренд останніх років, і зараз є безліч можливостей допомогти іншим. Це може бути навіть не грошовий переказ: підтримувати благодійні фонди можна просто розповсюдженням інформації про них.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі