Запорізькі правоохоронці викрили склад алкоголю з фальшивими акцизними марками

Запорізькі правоохоронці викрили склад  алкоголю з фальшивими акцизними марками

Як повідомила прес-служба ГУНП в Запорізькій області, співробітники Слідчого управління ГУНП та Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури області у місті Запоріжжя виявили лікеро-горілчані напої з підробленими марками акцизного податку та напої, виготовлені «кустарним способом».

Під час проведення ряду обшуків у приміщеннях, де невстановлені особи незаконно організували діяльність, направлену на виготовлення і реалізацію спиртних напоїв на території Запорізької області, із використанням підроблених марок акцизного податку, поліцейськими вилучено близько 100 тисяч місткостей, об’ємом 0,5 літрів. Крім цього, виявлено полімерні місткості, пластикові діжки, заповнені фальсифікованими лікеро-горілчаними виробами, виготовлені «кустарним способом» (понад 7 тисяч літрів), різноманітні концентрати смакових та барвникових додатків, а також обладнання для виробництва та фасування. Наразі допитуються свідки, триває збір доказів для встановлення організаторів незаконної діяльності для оголошення їм про підозру», - розповів заступник начальника ГУНП Олег Григоров.

Наразі слідчі дії тривають. Вилучене буде направлене для проведення відповідних експертиз. Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України. Найсуворіша санкція статті - до семи років позбавлення волі. 

Наразі на території України тривають заходи з виявлення незаконного виготовлення, зберігання та реалізації алкогольної продукції.

На передодні новорічних свят будьте уважними, обираючи алкоголь. Купуйте алкогольну продукцію виключно у перевірених місцях, щоб не провести свята на лікарняному ліжку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі