Запорізькі правопорушники сплатять штрафи за скоєні справи

Запорізькі правопорушники сплатять штрафи за скоєні справи

За результатами попередніх засідань комісії, через амброзію оштрафували навіть комунальні підприємства міста.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Запорізької міськради склала близько 40-ка протоколів на правопорушників.

Серед правопорушень були зафіксовані: зведення тимчасових споруд без дозвільних документів, незаконне розміщення реклами, недотримання санітарних норм на закріплених територіях та їх забруднення, стихійна торгівля, продаж алкогольних напоїв неповнолітнім особам та інші. Про це повідомляє прес-служба ЗОДА.

Більшість протоколів стосувалися порушення правил благоустрою - несвоєчасного прибирання та захаращення території біля об'єктів торгівлі, розміщення незаконної реклами, проведення самовільних будівельних робіт, стихійної торгівлі у невстановлених місцях. Так, кілька підприємців отримали штрафи від 500 до 700 грн за захаращення прилеглої території, відсутність урн.

Також більше десяти протоколів складено на осіб, які встановили МАФи без дозвільних документів, ще кілька протоколів - за ігнорування вимог, які стосуються покосу амброзії на прилеглій території. До речі, це порушення призводить до найбільших адміністративних штрафів - 1360 грн для фізичної особи, 1700 грн - для посадових осіб. За результатами попередніх засідань комісії, через амброзію оштрафували навіть комунальні підприємства міста.

Порушники повинні протягом 15 діб сплатити штрафи, також вони мають право оскаржити рішення адмінкомісії, в разі якщо не погоджуються з ним.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі