Запорізькі психологи розказали підліткам, як боротись з домашнім насильством та булінгом

Запорізькі психологи розказали підліткам, як боротись з домашнім насильством та булінгом

У Запоріжжі організували та провели профілактичний захід для дорослих, приурочений до акції «16 днів проти насильства». Про це інформує офіційний сайт Запорізької міської ради.

Організаторами заходу стали спеціалісти міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками бібліотеки-філії № 14 ЦБС.

Під час дискусії були розглянуті види насильства, його трактування відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». В обговоренні прийняли участь люди старшого віку, молодь та старшокласники гімназії № 93.

Особливу увагу приділили проблемі булінгу - знущання учнів над своїми однолітками. Присутнім були показані жахливі відеоролики, спеціалісти розказали про долю таких підлітків, яка часто закінчується суїцидом.

Психологи звернулись до участників з доречними порадами, як не стати жертвою булінгу, як діяти у випадках, коли хтось намагається принизити й образити, до кого звертатися по допомогу в першу чергу і як припинити подібне ставлення до себе.

Будьте в курсе событий, читайте новости «Факты Запорожье» в ТелеграммеФейсбуке и на Ютуб-канале.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі