Запорізькі школярі будуть вчити Всесвітню історію по зображенням із Кіану Рівз

Запорізькі школярі будуть вчити Всесвітню історію по зображенням із Кіану Рівз

В українські підручники для 10 класу по Всесвітній історії потрапив фото-ляп із зображенням відомого актора Кіану Рівза.

Мова йде про світлину «Обід на хмарочосі» 1932 року, де зображені будівельники, які в обідню перерву, відпочивають на висоті.

Це фото обрамило параграф у підручнику, який присвячений США в період між Першою і Другою світовими війнами. На оригінальному знімку зображено 11 робочих, а в українському підручнику історії до них додалася ще одна фігура - Кіану Рівза із відомого мема "Як справи, пиріжок?"

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад не оцінила таку «роботу» та заявила,що мемчік в підручнику замість оригінальної фотографії - це все, що потрібно знати про підхід багатьох видавців до створення і верстці підручників.

Мем із підручника: "Як справи, пиріжок?"

«На жаль, я ще не бачила у нас жодного підручника без ляпів, де поважається авторство всіх візуальних матеріалів (і не тільки візуальних), а підхід до викладу інформації логічний і сприяє кращому навчанню», - запевняє міністерка.

Однак автор підручнику - Ігор Щупак зазначив, що навмисно залишив світлину задля перевірки уважності школіряв та ще додав туди історичні гуморески.

За словами міністерки уряд реорганізує Інститут модернізації змісту освіти. Саме він проводить останні експертизи підручників.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі