Запорізькі школярі приєднаються до міжнародної екологічної акції

Запорізькі школярі приєднаються до міжнародної екологічної акції

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» для учнівської молоді розтягується в часі та просторі. Цього року подія розпочалася 1 вересня та завершиться 19 вересня. Українці разом із мільйонами громадян у 180 країнах вийдуть заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. До акції приєднується і Запоріжжя.

Особливістю акції 2020 року є суворе дотримання карантинних норм: маски, рукавички, соціальна дистанція та правила техніки безпеки.

Організатори пропонують учням робити індивідуальні та сімейні прибирання, фото до і після, публікувати в соціальних мережах з хештегами #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine.

Оголошено конкурс серед закладів загальної середньої освіти в 24 областях України на найактивніших учасників Всесвітнього дня прибирання. 

Правила прості. Важливо опублікувати анонс проєкту із закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в рамках Всесвітнього дня прибирання з 1 по 19 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн анкету за посиланням: https://cutt.ly/mfqoaVq до 22 вересня 2020 року. 

Така активність з друзями або родиною може стати оригінальним та креативним видом дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Шукайте місце зі сміттям на карті й сміливо вирушайте вперед. Відмічати забруднені та очищенні локації в безкоштовному міжнародному мобільному додатку TrashOut.

Переможців та найактивніших індивідуальних учасників прибирань визначать вже 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах School Recycling World. 

Детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням: https://cutt.ly/nflKgaR.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі