Запорізькі "Слуги народу" виділять на будівництво мостів 750 мільйонів (оновлено)

Запорізькі 'Слуги народу' виділять на будівництво мостів 750 мільйонів (оновлено)

Кому будуть перераховані кошти?

Запорізькі члени фракції "Слуга народу" "вибили" на будівництво мостів 750 млн 620 тис гривень. У сесійній залі Верховної Ради  підтримали проєкт змін до бюджету 2019 року, у якому передбачено фінансування будівництва мостової переправи. 

Мова йде саме про поточний рік, тому проблема може зрушити з місця вже найближчим часом. Реалізація проєкту відбудеться за рахунок майна, конфіскованого за вчинення правопорушень. Але тут виникає непорозуміння. Згідно з інформацією, наданою виданню "Факти Запоріжжя", сума конфіскованого майна становить лише 140 тис гривень, а на будівництво мають виділити аж 750 млн. І це не єдине питання до народних депутатів.

На чиє ім'я, у випадку прийняття рішення, будуть перераховані коштиі? Адже наразі підрядника для будівництва запорізьких мостів немає. Немає й обробленого проєкту будівничих робіт, який передбачатиме фіксовану суму на їх виконання.

На ці питання погодився відповісти народний депутат від фракції "Слуга народу" Сергій Штепа:

- Ці кошти будуть надані одній із структур Кабміну, а не місцевому бюджету, щоб уникнути ризику нецільового та неефективного використання. Гроші можуть бути витрачені на проектування або безпосередньо на будівництво. В кінці року вони не «згорять»: передбачений механізм, завдяки якому ними можна буде скористатись у 2020 році. Оскільки 31 жовтня ми прийняли у другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (№2283), це питання вже фактично вирішено. Слово тепер за Міністерством інфраструктури - чекаємо на контракт із підрядником та початок робіт.

Журналісти видання "Факти Запоріжжя" продовжують слідкувати за розвитком подій та інформуватимуть читачів з цього приводу.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі