Запорізькі стихійники відстоюють ярмарок біля цирку

Запорізькі стихійники відстоюють ярмарок біля цирку

Фото: Катерина Клочко

У Запоріжжі торговці та підприємці, які виступають за збереження ярмарки біля цирку, на сесії міськради просили депутатів не ліквідовувати зону торгівлі.

Нагадаємо, свої права під стіни Запорізької міської ради  прийшли відстоювати торговці з ліквідованої ярмарки біля цирку. Підприємці обурені рішенням Володимира Буряка закрити ярмарок, що проходить у вихідні дні та є популярним серед багатьох запоріжан.

На початку сесії мітингувальники вишукувались у залі засідання та попросили вислухати їх позицію щодо цього питання.

Посадовці надали слово одній з активісток, пенсіонерці Катерині Кузьмичовій:

«Зрозумійте відмінність між ринком. Це не стихійний ринок, це ярмарок, яка 12 років тому створювалася як соціальна, антикризова. Люди приїжджають сюди з різних областей. Дорогі депутати, прийдіть 30 числа, візьміть гроші, сумки і купите продукти, які люди вирощують в селах, екологічно чисті. Ми як одна сім'я. При пенсії 1750 грн оплатити ліки, комунальні послуги і поїсти грошей не вистачає. Народ вас вибирав, і народ переконливо просить залишити наш ярмарок в спокої. Я дуже сподіваюся на ваше розумне рішення. Навіщо створювати проблему на рівному місці, нам мало соціальної напруги, Донбасу? Нам нікуди йти - ні на Критий, і тим більше на Анголенко. Немає контейнерів, біотуалетів: поставте, допоможіть, облагородьте. І я впевнена, що люди прийдуть і ви прийдете », - запевнила запоріжанка.

Однак депутат Олександр Кобзарюк залишився непохитним та заявив, що застосування ринку до цього місця не прийнятне. Якщо на ринку, люди просто торгують і працюють на якогось власника, то ярмарок - це тимчасове місце торгівлі з доступними цінами і доброї волі влади.

«Ось зараз у нас Покровський ярмарок перетворилася не зрозумій у що. Ось чому Сорочинський ярмарок пишається цим і ні за що не проміняє цей формат ні на що інше. При Синьо людям дали можливість, спробувати таку "цукерочку" і вона їм сподобалася, а ми зараз її відбираємо. Людям треба, щоб поруч було звичне місце для покупки продуктів. Є люди з мінімальним доходом, які зараз не в змозі піти на ринок і купити щось дорожче», - прокоментував Кобзарюк.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі