Запорізькі судді замовляють собі мантії з жабо вдвічі дорожче, аніж передбачено

Запорізькі судді замовляють собі мантії з жабо вдвічі дорожче, аніж передбачено

Запорізькі судді замовляють собі мантії у два рази дорожчі, аніж судді інших регіонів.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області 3 липня оприлюднило договір про придбання суддівських мантій з жабо, загальною вартістю 49 995 гривень, зазначимо, що це максимальна сума за якою можна придбати товари без проведення аукціону.

За умовами договору ТОВ «Виробничо-торгівельна фірма «Моделі сезону» повинно поставити на адресу замовника 11 комплектів суддівських мантій з жабо, вартістю 4 545 грн кожна.

Зазначимо, що 5 січня 2019 року Рада суддів України ухвалила рішення № 7, яким вирішила викласти у новій редакції технічний опис (зразок) мантії суддів місцевих та апеляційних судів.

Передбачено, що мантія судді місцевого, апеляційного суду буде виготовлятися з натуральної тонкої костюмної тканини синього кольору. Склад костюмної тканини: 43% вовна, 53% поліефір, 4% еластин, підкладкової тканини - 50% віскоза, 50% поліестер.

У комплект суддівської мантії також входить біле жабо із штучного шовку. Мантії шитимуть стандартних розмірів: для чоловіків – 50 розмір, для жінок – 46. На три роки суддям видаватимуть одну мантію та 5 жабо.

У зв’язку з викладеним у нас постало запитання: чому за умови, що мантії для всіх суддів виготовляються з однакової тканини та одних розмірів, як це передбачено у рішення Ради суддів України, їх вартість відрізняється майже у два рази?

Так, у листопаді 2019 року Київський апеляційний суд придбав у Білоцерківське виробниче підприємство «Весна» Українського товариства глухих 87 комплектів мантій судді з жабо, вартістю 2 298 грн, на загальну суму 199 926 грн.

У січні поточного року Окружним адміністративним судом міста Києва у ФОП Селезньова Катерина Василівна було придбано 43 комплекти мантій судді з жабо, вартістю  2 800 грн, на загальну суму 120 400 грн.

 

Як бачимо, з незрозумілих причин вартість суддівської мантії з жабо для суддів Запоріжжя майже у два рази дорожча, ніж замовили судді інших судових закладів.

Нагадаємо, ми вже розповідали про зарплати місцевих суддів та про автівки, вартістю понад мільйон гривень, які декларують слуги Феміди із Запоріжжя.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі