Запорізькі топ-корупціонери, сумнівні підприємства та кнопкодавство: підсумки дня

Запорізькі топ-корупціонери, сумнівні підприємства та кнопкодавство: підсумки дня

Найголовніше за 4 грудня

На Вільнянщині огульно декларують право на справедливість: екснардеп Кривохатько ставить власні інтереси вище воїнів АТО?

Один раз в місяць, тільки-но розпочинається сесія Вільнянської райради з’являється привід поговорити про проблеми району та екснардепа Вадима Кривохатька. Про його умовні заслуги можна вже й медаль вручати. Пам’ятаєте, як в історії 2013 року з Раїсою Богатирьовою, де активісти підготували та подарували  символічну відзнаку «Позорняку»?. Втім, пропонуємо повернутись до 35-ої сесії, яка залишила після себе посмак, і ось чому. На засіданні Вільнянської районної ради розглядались питання присвоєння почесних громадян ряду осіб, в тому числі й Кривохатько. Більше тут.

Викриття топ-корупціонерів Запорізької області

Нещодавно Верховна Рада підтримала в цілому законопроект про викривачів топ-корупціонерів, відтепер за законом, право на винагороду мають викривачі корупційних злочинів, у яких сума хабаря чи завданих державі збитків щонайменше в 5 тисяч разів більша за актуальну суму прожиткового мінімуму. Зокрема, йдеться про мінімальну суму, трохи більшу за 10 мільйонів гривень. Винагорода може сягати 10% від суми. Ми не претендуємо на винагороду, але готові повідомити про факти порушення Закону України «Про запобігання корупції з боку державних службовців, чиновників та депутатів Запорізької області. Більше тут.

Запоріжжя обігріватиме підприємство із сумнівною репутацією?

На минулій сесії Запорізької міської ради були встановлені тарифи на теплову енергію, вироблену на установках з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «Сіті Град Пром».  Відповідний документ оприлюднений на офіційному веб-порталі Запорізької міської ради. Теплову енергію «Сіті Град Пром» поставлятиме населенню, бюджетним установам та іншим споживачам.

На перший погляд, чудова ідея – виробляти тепло з альтернативних джерел енергії. Проте, якщо уважно придивитись до ТОВ «Сіті Град Пром», то ми побачимо, що його директором є Максимов Антон Леонідович. Власником є  АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Геліос», яким формально керує Антон Діденко, а фактично, добре відомий, Руслан Божко. Більше тут.

Запорізький депутат встановив рекорд із кнопкодавства

Народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Володимир Кальцев встановив рекорд із кнопкодавства. Протягом 3 грудня нардеп порушив процедуру особистого голосування 8 разів. Більше тут.

Запоріжани платитимуть за газ за новим тарифом

Новий тариф на доставку газу, схвалений НКРЕКП, вдвічі менший за собівартість доставки газу споживачам. Зазначається, що таке рішення призведе до отримання "Запоріжгазом" збитків на суму щонайменше 76 млн грн. Більше тут.

Вільнянський водоспад у Запорізькій області

Мало хто знає, але у Запорізькій області є водоспади, авжеж не такі великі, як наприклад «Вікторія», але теж вражають, сьогодні розповімо про один із них - Вільнянський водоспад. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі