Запорізькі учні 6-10 класів вивчатимуть спеціальні уроки про COVID-19

Запорізькі учні 6-10 класів вивчатимуть  спеціальні уроки про COVID-19

Для учнів 6-10 класів розроблено спеціальні дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19.Про це повідомляє Міністерство освіти та науки України.

Дитячий фонд ООН в Україні та ГО "Смарт освіта" за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію.

Відомо, що урок буде знайомити учнів зі шляхами передачі інфекції, буде давати практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Очікується, що матеріали допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

"Загалом розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів. Їх створено з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього – за умов обмеженого доступу до інтернету чи гаджетів", - зазначають у Міносвіти.

Уроки мститимуть методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів – ілюстрації з поясненнями, інтерактивні вправи, тести, навчальне відео. Інтерактивні завдання учні можуть виконати самостійно або разом із батьками.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі