Запорізькі викладачі увійшли в топ найкращих учителів України

Запорізькі викладачі увійшли в топ найкращих учителів України

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році

Це Наталія Гутарук -  викладачка англійської мови Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ—ІІІ ступенів «Січовий колегіум». Вона три роки поспіль активно співпрацює з вчителями з України та Європи на платформі eTwinning. А її учні - учасники понад 34 коротко- та довготривалих проектів, один із яких продовжує життя як проект КА-229 у програмі Еразмус+.

Також до десятки найкращих увійшла й учитель англійської мови, української мови і літератури Мелітопольської спеціалізованої школи І—ІІІ ступенів № 23 Наталя Кідалова. Жінка - випускниця Програми обміну США SUSI Інституту Американістики «Доступність та справедливість в освіті та суспільстві США». Свою активну педагогічну діяльність пані Наталя поєднує з координацією роботи Південного хабу Всеукраїнської програми підтримки освітніх реформ «Демократична школа», повідомляють у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Зазначимо, Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році. Ця відзнака покликана показати суспільству, наскільки важливу роль відіграє педагог у майбутньому країни і світу. Переможець отримує 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2020 року, один рік навчання від «Освіторії» та цінні призи.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі