Запорізькі вкладники «Доступного житла» звернулись до народного депутата

Запорізькі вкладники «Доступного житла» звернулись до народного депутата

Продовжується протистояння між головним забудовником Запоріжжя та активістами, які не отримали обіцяних квартир.

Ми неодноразово писали про проблему учасників програми «Доступне житло», які оформили кредити на купівлю квартир від забудовника ІБК «Рассвет». Ще навесні люди повинні були отримати ключі від своїх квартир, але вимушені самостійно захищати свої права.

Ініціативна група зверталась до Офісу Президента, САП, НАБУ та народних депутатів. За зверненнями від учасників порушене кримінальне провадження за ч. 1 ст.191 ККУ «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

«Покупці» звернулись за допомогою до народного депутата Святослава Вакарчука. За даним зверненням до національної поліції направлений депутатський запит щодо перевірки фактів зловживання посадовими особами ІКБ «Рассвет» та співробітниками ЗРУ Держмолодьжитла. Крім того, направлене звернення до Міністерства розвитку громад та територій для проведення аудиту щодо використання бюджетних коштів.

Шкода, що покупці повинні шукати допомоги у народних депутатів та посадовців у Києві. За кілька місяців, що люди вимагають від забудовника дотримуватись умов договору (виплатити компенсацію за порушення строків введення в експлуатацію будинку) жодного сприяння у розв'язанні даної проблеми від місцевої влади люди не отримали.

Нагадаємо, що «проблемні» будинки у ЖК «Козак Сіті» (вул. Нагнибіди 76-77), ЖК «Моноліт» (вул. Новокузнецька 76) і досі пропонують для придбання квартир в рамках програми «Доступне житло». ЗРУ Держмолодьжитло ніяк не коментує дану ситуацію. 

Тож, якщо вирішили придбати житло - будьте пильними. Не полінуйтесь та пошукайте інформацію про забудовника у мережі Інтернет, аби убезпечити себе від проблем.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі