Запорізькі волонтери запустили соціальну доставку на час карантину

Запорізькі волонтери запустили соціальну доставку на час карантину

Світ нерідко потрапляє до складних обставин, які потребують оперативного реагування. Та ще важливіше – усвідомити важливість ситуації та об’єднатися. Що, власне, і зробили представники локальної команди ГО «Українська Волонтерська Служба» (м.Запоріжжя»).

#STOP_COVІD19_in_ZP - реакційний мініпроєкт пов’язаний із доставкою харчових продуктів, ліків та засобів гігієни для тих, хто цього потребує з метою зниження рівня розповсюдження коронавірусу. Триватиме він з 30 березня і до закінчення карантинних заходів (попередньо до 24 квітня).

Соціальна доставка вирішить одразу кілька проблем: загрозу розповсюдження хвороби шляхом скупчення людей, завантаженість громадського транспорту, рівень паніки населення та зменшення ризику захворюваності найбільш вразливої категорії населення. Цільова аудиторія проекту – літні люди (від 55 років), люди-одинаки із захворюваннями опорно-рухового апарату, матері-одиначки з дітьми до 5 років і люди з інвалідністю.

Наразі учасники команди активно надають допомогу. Першими бенефіціарами стали: пенсіонер-одинак Микола Семенович та пенсіонерка-одиначка з трьома онуками Любов Миколаївна.

Озброївшись засобами індивідуального захисту, волонтери доставляють продукти харчування тим, хто цього потребує. Не дивлячись на ентузіазм та «донатування» коштів волонтерами, проєкт потребує більшу кількість ресурсів для його реалізації.

Звернутися з проханням про соціальну доставку або з пропозицією партнерства можна за номерами: 380667376690 (Каріна), 380638058543 (Альона), 380989847018 (Катерина).

Кол-центр працює кожного дня з 11:00-до 17:00.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі