Запорізькі вулиці буде патрулювати Національна гвардія та правоохоронці

Запорізькі вулиці буде патрулювати Національна гвардія та правоохоронці

Співробітники Національної гвардії разом із правоохоронними органами будуть патрулювати вулиці міст України. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України

Таке впровадження почало діяти вчора, 22 березня. Командуванням військових гарнізонів ВСУ вжито вичерпних заходів щодо забезпечення особового складу, необхідними заходами безпеки, зокрема антисептичними і дезінфікуючими речовинами.

"В рамках проведення обмежувально-карантинних заходів, введених з метою запобігання поширенню в Україні коронавірусної інфекції, для підтримки громадської безпеки та порядку, з 22 березня 2020 року в населених пунктах і військових гарнізонах розпочнеться спільне патрулювання посиленими нарядами Військової служби правопорядку Збройних сил України, які будуть діяти у взаємодії з працівниками Національної поліції і військовослужбовцями Національної гвардії України ", - йдеться у повідомлені.

Наразі відповідні підрозділи вже були помічені на території Запорізької області, а саме у Кам’янка-Дніпровському районі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі