Запорізьких виробників морозива оштрафували на 300 тисяч гривень

Запорізьких виробників морозива оштрафували на 300 тисяч гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував чотири компанії за порушення антимонопольного законодавства на загальну суму 2,55 мільйонів гривень. До списку штрафників потрапили запорізькі виробники морозива. Про це повідомляє прес-служба комітету.

За інформацією відомства запорізькі підприємства - ТОВ «Айс Запоріжжя» та ТОВ «Фабрика морозива Хладопром» оштрафовано на 300 тисяч гривень. По 150 тисяч гривень кожне.

Через те що, виробник на упаковках морозива, поширив  інформацію про наявність у складі - молока питного коров’ячого, яке насправді не використовувалось.

Також, серед порушників опинився «Ново-Водолажський масло-жировий комбінат», який знаходиться у Житомирській області, зі штрафом у 250 000 гривень за недостовірну інформацію на упаковці. В АМКУ відзначають, що твердження "Оцет" в назві товару, який містив в складі кислоту оцтову синтетичну харчову, вводить в оману покупців.

Та найбільший штраф, у 2 мільйони гривень отримали виробники дрожів. ТОВ «Лесаффр Україна»  оформлювали упаковки продукту, які схожі  з упаковками іншої торгової марки, яка присутня на ринку довше порушника.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі