Запорізьких водіїв чекає винагорода за дотримання правил дорожнього руху

Запорізьких водіїв чекає винагорода за дотримання правил дорожнього руху

Вперше в Україні запустили сервіс, який мотивує водіїв не порушувати правила дорожнього руху, натомість їх будуть заохочувати кешбеком та знижками при покупці страхового полісу. Повідомляють ЗМІ.

Мобільний додаток "Безпечне водіння" поки доступне на майданчику App Store, а згодом додатком зможуть скористатися і власники Android.

Сервіс, розроблений стартапом Штрафи UA за участю Міністерства інфраструктури, оцінює безпечність водіння та нагороджує кешбеком від суми страхування.

Як відомо, програма буде відслідковувати відповідальним водієм ви є. Після установки програми перша сума «винагороди»  буде нарахована водію по закінченню перших десяти поїздок, а також стане доступний рейтинг свого водіння.

"Додаток" Штрафи UA "працює з 2016 року. За цей період ми побачили, що сплата штрафу не зменшує кількість аварій. Вивчаючи досвід різних країн, зрозуміли, що цю проблему можна вирішити, якщо надати ефективний спосіб привчити себе до більш відповідального управління. Матеріальне винагороду працює краще, ніж штрафи. Але проблема не вирішиться, якщо міста не будуть зацікавлені у формуванні культури свідомого водіння ", - зазначив засновник Денис Дмитров.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі