Запорізький аеропорт планує взяти додатковий кредит

Запорізький аеропорт планує взяти додатковий кредит

Проект «Будівництво пасажирського терміналу та обслуговуючих споруд КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» потребує збільшення видатків. Так, депутати хочуть внести зміни в проект  №25 «Про надання місцевої гарантії».

Такий проект рішення «Факти Запоріжжя» знайшли на сайті мерії. Відповідне питання депутати міськради планують розглянути на черговій сесії, яка відбудеться 24 квітня.

Так, з метою реалізації проекту «Будівництво пасажирського терміналу та обслуговуючих споруд КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» на вул. Блакитна, 4 у Шевченківському районі м.Запоріжжя» пропонується внести зміни до умов надання кредиту даному підприємству, а саме: збільшити обсяг кредиту з 10 млн дол. США до 13 млн дол. США.

Відсоткова ставка, термін кредитування, строки погашення кредиту та сплати відсотків залишаються без змін.

Так, кредит надається строком на 5 років, з урахуванням початку погашення основної суми боргу 01.08.2019 р. за відсотковою ставкою 7,5 % річних. 

Джерелом повернення кредиту та витрат на його обслуговування є власні гроші КП. Крім того, для забезпечення виконання гарантійних зобов'язань в бюджеті міста щорічно повинно резервуватися кошти в сумі не менше 50 % від очікуваних платежів за кредитним договором на випадок неспроможності підприємства виконати фінансові зобов'язання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі