Запоріжцям врешті-решт презентують придбану за бюджетні кошти пересувну екологічну лабораторію

Запоріжцям врешті-решт презентують придбану за бюджетні кошти пересувну екологічну лабораторію

ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочав навчання спеціалістів з обладнанням мобільної лабораторії моніторингу довкілля.

Зазначимо, мобільну лабораторію придбали за 12 млн грн. Однак на витрачені кошти можна було придбати для Запоріжжя дві лабораторії.

Запоріжців проінформують про технічні та технологічні можливості мобільної лабораторії моніторингу довкілля, а також про комплекс організаційних та технічних заходів, які було вжито для придбання мобільної лабораторії.

Також, на заході продемонструють роботу лабораторії.

Буде повідомлено про хід пуско-налагоджувальних робіт, навчання персоналу роботі з обладнанням мобільної лабораторії. Передбачається демонстрація автомобіля та приладів, а також системи збору, накопичення та передачі отриманих результатів.

Читайте також: За кошти, витрачені запорізькими посадовцями, можна було придбати не одну, а дві пересувні еколабораторії

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі