Запорізький аеропорт готують до можливого прийняття пасажирів з Китаю

Запорізький аеропорт готують до можливого прийняття пасажирів з Китаю

Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" планують забезпечити усім необхідним на випадок прийняття пасажирів із Китаю. Зокрема, на території аеропорту діє цілодобовий санітарний пункт.

Сьогодні, 25 лютого, у ході апаратної наради Володимира Буряка із заступниками було повідомлено про заходи, які проводяться в аеропорту у зв’язку з можливістю прийняття пасажирів з Китаю.

Так, за словами в.о. КП "Міднародний аеропорт "Запоріжжя" Олексія Дубревського, "визначена окрема епідеміологічна карантинна стоянка для літаків, якщо борт є санітарний, або на ньому є громадяни з підозрою на хворобу. Цілодобово працює фельдшерський пункт з необхідним устаткуванням та засобами індивідуального захисту. Крім того, в аеропорті є ізолятор для двох осіб та додаткові приміщення, для випадків, коли буде необхідно ізолювати більше".

Сьогодні радник міського голови Валерій Еделєв завітає до аеропорту з перевіркою, аби зрозуміти, що необхідно для цілодобової роботи контрольно-санітарного пункту. Також на сесії міськради обговорять можливе фінансування відповідних заходів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі