Запорізький аеропорт хоче відремонтувати стару спецтехніку за 800 тисяч гривень

Запорізький аеропорт хоче відремонтувати стару спецтехніку  за 800 тисяч гривень

Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" повинен стати гордістю міста, однак поки є об’єктом годівниці для міських можновладців, адже наразі вже витрачені десятки мільйонів на реконструкцію, однак це не межа. Днями комунальне підприємство оголосило черговий тендер на  послуги з ремонту і технічного обслуговування снігоприбиральної техніки, на суму 800 000 гривень.

Так, керівництво аеропорту вимагає від потенційного підрядника проведення регламентних, зварювальних, слюсарних, діагностичних робіт для автомобілів 80-90-х років.

Обов’язковою умовою є то, що роботи виконавцем повинні проводитись на території аеропорту, тільки  у разі необхідності на території виконавця.

Також підрядник зобов’язується надавати спеціаліста по виклику для проведення робіт протягом 48 годин с моменту подання заявки. В окремих випадках, за домовленістю прибуття спеціаліста протягом 8 годин.

Крім того виконавець робот повинен використовувати для ремонту нові запчастини та надавати 6 місячну гарантію.  

Нещодавно КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" замовив реконструкцію та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу. Очікувана вартість послуг сягає 7,298 млн грн. Раніше у ТОВ "Трафік Менеджмент Груп" було замовлено нанесення розмітки на злітно-посадковій смузі. Вартість відповідних робіт оцінили в 500 тис. грн. А ще раніше, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6,934 млн грн.

Варто зазначити, що не так давно місто облетіла новина про обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Однак досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду.

Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі