Запорізький аеропорт знову замовляє ремонтні роботи на 7 мільйонів

Запорізький аеропорт знову замовляє ремонтні роботи на 7 мільйонів

Запорізький аеропорт продовжує залишатися ласим шматочком для місцевої влади та цікавим об'єктом, навколо якого крутяться чималі гроші. У системі електронних закупівель занадто часто з'являються тендери на виконання різноманітних робіт у вже збудованому закладі. І мова йде не про десятки тисяч, а про мільйони.

Так, 23 червня КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" замовив реконструкцію та технічне переоснащення радіотехнічних засобів навігації та посадки аеродромного комплексу. Очікувана вартість послуг сягає 7,298 млн грн.

За вказану вартість до 31 грудня поточного року підрядник зобов'язується виконати:

  • - земляні роботи (розроблення ґрунту, засипка траншей, улаштування основи під фундамент та ін.);
  • - улаштування фундаментів, захисного заземлення, інженерних мереж;
  • - встановлення обладнання (знімних та висувних блоків);
  • - монтаж устаткування, прокладання кабелів;
  • - улаштування дорожніх покриттів (асфальтобетон), автодоріг, майданчиків та тротуарів з твердим покриттям;
  • - улаштування покриття з аеродромних плит;
  • - озеленення, огорожа.

Відповідний аукціон буде проведено 10 липня. 

Нещодавно КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" замовив у ТОВ "Трафік Менеджмент Груп" нанесення розмітки на злітно-посадковій смузі. Вартість відповідних робіт оцінили в 500 тис. грн.

А ще раніше, 14 травня, Запорізькій міжнародний аеропорт оголосив черговий тендер на капітальний ремонт кабельної лінії «Запоріжжя - Ліве Тягова-КП" на 6,934 млн грн. 

Варто зазначити, що не так давно місто облетіла новина про обшуки у міжнародному аеропорту Запоріжжя. Однак досконало причину не називали. Подробиці стали відомі в ухвалі Жовтневого районного суду.

Як йдеться у постанові, від 7 лютого, співробітники СБУ мали низку підозр щодо зловживання службовим становищем стосовно експертизи перед ремонтом злітно-посадкової смуги за 35 млн грн та завищені вартості на будівельні матеріали на 7,3 млн грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі