Запорізький апеляційний суд поновив повідомлення про підозру місцевій фірмі

Запорізький апеляційний суд поновив повідомлення  про підозру місцевій фірмі

Запорізький апеляційний суд поновив скасоване повідомлення про підозру директору  ТОВ “Хозхімсервіс” у розкраданнях.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на ухвалу суду.

У червні 2018 року Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА замовив ТОВ “Хозхімсервіс” реконструкцію магістрального водоводу у Дніпрорудному з початковою вартістю 14,17 млн грн. Згодом ціну зменшили до 11,3 млн грн. У результаті сторони підписали акти виконаних робіт на 2,8 млн грн, проте експертиза з’ясувала, що фактично підрядник виконав робіт на 400 тис. грн. менше.

У зв'язку з цим слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1. ст. 366 та ч.4 ст. 191 (привласнення майна через зловживання службовим становищем) КК України. У жовтні минулому року повідомили директору ТОВ “Хозхімсервіс” про підозру.

Втім, вказану підозру надалі скасували через суд, оскільки нова експертиза не вивила завищень вартості. Варто зазначити, що при проведенні первинної експертизи не було враховано низки документів. 

У свою чергу, прокуратура звернулася зі скаргою до апеляції, яку і задовольнили. Скарга захисника не містить доводів стосовно порушення слідством вимог ст. 277, 278 КПК України (зміст письмового повідомлення про підозру та вручення підозри). Крім того, підставою для скасування підозри може бути лише порушення процесуальних норм при повідомленні про підозру. Тож суд першої інстанції вийшов за межі своїх повноважень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі