Запорізький департамент інфраструктури планує провести ремонт доріг за 33 мільйони

Запорізький департамент інфраструктури планує провести ремонт доріг за 33 мільйони

Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міськради оголосив тендер на виконання поточного ремонту доріг вартістю 33,1 млн грн. Джерелом фінансування послуг є місцевий бюджет.

Наразі тендер знаходиться на стадії подання пропозицій. Кінцевий строк пропозицій - 14 лютого. Безпосередньє проведення аукціону заплановано на 23 березня поточного року. 

Згідно з тендерною документацією, для виконання ремонтних доріг необхідно залучити щонайменше 32 працівники, а також мати певну кількість спецтехніки (28 засобів). 

Підрядник зобов'язується виконати будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Поточний середній ремонт доріг ділянками понад 2000 м2 відбудеться у Дніпровському та Заводському районах. Виходить, що один квадратний метр дороги коштуватиме 16,5 тис. грн?

Нагадаємо, що результати соцопитування "Формуємо бюджет разом", проведеного міським головою Володимиром Буряком, свідчать про пріорітет ремонту доріг у Запоріжжі. Відновлення автомагістралей є настільки пріорітетним, що на нього виділять 33 млн грн за 2000 кв.м.?

Ми продовжимо слідкувати за розгортанням подій навколо сумнівного тендеру та інформуватимемо вас.

***

Якщо вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі