Запорізький депутат-мільйонер охоче приймає компенсацію за проживання у столиці

Запорізький депутат-мільйонер охоче приймає компенсацію за проживання у столиці

У березні поточного року десятеро народних депутатів із Запорізької області отримали компенсаційні виплати за проживання у столиці. Зокрема, найбільшу суму отримав представник фракції "Опозиційна платформа - За життя" Володимир Кальцев.

Про це свідчать дані, оприлюднені на офіційному порталі Верховної Ради.

Так, загальна сума виплат запорізьким нардепам становила 209,5 тис. грн. Однак, власником найбільшої "матеріальної допомоги" став депутат із Запоріжжя та мільйонер Володимир Кальцев. Нардеп більш відомий загалу руйнуванням місцевого парку Яланського. 

За проживання у Києві він отримав 38,8 тис. грн. У свою чергу, по 20,1 тис. грн. за житло виплатили ще трьом депутатам із Запоріжжя - Олександру Пономарьову, Сергію Міньку та Юлії Яцик. 

Представники ЗЕкоманди Геннадій Касай, Роман Соха, Сергій Штепа, Павло Мельник і Марина Нікітіна отримали понад 18 тис. грн. Найменшу суму виплатили "слугівцю" Михайлу Крячку - 17 тис. грн.

Варто зазначити, що, згідно з декларацією, статки Володимира Кальцева перевищують 100 млн грн., однак він все одно охоче приймає виплати за проживання у Києві. Деякі депутати, що отримали компенсацію, також задекларували багатомільйонний дохід - Сергій Мінько (понад 28 млн грн.) та Олександр Понамарьов (понад 18 млн грн.).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі