Запорізький депутат позичає суму у валюті: звідки гроші?

Запорізький депутат позичає суму у валюті: звідки гроші?

Депутати Запорізької області постійно демонструють свої таланти у заробітку грошей. Однак, нерідко у їх деклараціях наявні моменти, які викликають певний сумнів.

Подібне можемо говорити і про депутата Запорізької міської ради від фракції "Опозиційний блок" Юрія Дорошенка, який за сумісництвом обіймає посаду директора ЗКАТП 082801 Комунсантрансекологія.

Декларація місцевого обранця починається доволі скромно: у володінні депутата - гараж і квартира. Однак, найцікавіше знаходиться у наступних блоках.

Юрій Дорошенко має легкову автівку, - Hyundai Elantra MD 2015 - власницею якої виступає дружина депутата. Також на праві безоплатного користування Юрію Леонідовичу належить авто Volkswagen Passat B8 2017.

Річна заробітна плата Юрія Дорошенка на посаді директора ЗКАТП 082801 Комунсантрансекологія становила 186 тис. грн. Однак, при таких доходах він позичив третій особі 13,2 тис. доларів (приблизно 359 тис. грн.). До того ж, вартість вищевказаної авітвки на дату придбання становила 470 тис. грн.

З якої годівниці бере Юрій Дорошенко гроші - невідомо. Раніше він працював інженером та електромонтером на "Запоріжсталі" та "Мотор Січі".Скоріше за все депутат значно заощаджував, щоб давати в позику гроші іншим людям.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі