Запорізький депутат просив хабаря за землю на Великому Лузі

Запорізький депутат просив хабаря за землю на Великому Лузі

Земельна ділянка, за яку запорізький депутат Олександр Тищенко отримав хабар, розташована на Великому Лузі.

Про це повідомили у запорізькому центрі розслідувань з посиланням на реєстр судових рішень.

В ухвалі мова йде про ділянку площею 10 соток за адресою вул. Зелена. Земля розташована неподалік від запорізького дитячого будинку-інтернату, Великий Луг - на відстані майже кілометру від берега.

Відповідна ділянка є вільною від забудов, і призначена для будівництва та обслуговування будинку, господарських будівель та подібних забудов. Наразі вона зареєстрована як комунальна.

За даними досудового розслідування, питання про відведення землі для Івана Кузьмича розглядали ще восени 2018 року. До того ж, відповідальним за виїзд на ділянку призначили Олександра Тищенка. 

Згодом, у травні минулого року, депутат міської ради почав вимагати гроші за позитивне рішення відносно передачі землі у власність. Так, спочатку Олександр Тищенко "попросив" 3 тис. доларів за дозвіл на розробку відповідного проєкту,а  потім ще 1 тис. доларів - для вирішення питання стосовно присвоєння кадастрового номера. У 2020 році депутат повідомив про передачу ділянки у власність, після чого необхідно було "сплатити" ще 9 тис. доларів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі