Запорізький депутат та ексзаступник Бриля хочуть очолити НАЗК

Запорізький депутат та ексзаступник Бриля хочуть очолити НАЗК

Конкурс відбудеться 25 листопада.

Нещодавно Уряд опублікував матеріали щодо конкурсу з відбору на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції. Серед претендентів на керівну посаду - колишній заступник ексгубернатора Костянтина Бриля та депутат обласної ради. 

Проведення конкурсу заплановано на 25 листопада. Серед 32 кандидатів, опублікованих на офіційному порталі виконавчої влади - колишній перший заступник ексочільника Запорізької ОДА Костянтина Бриля Дмитро Давтян та депутат обласної ради Володимир Величко.

В останніх деклараціях Дмитра Давтяна є відомості лише про автомобіль та коштовний годинник. Та документ, опублікований під час роботи чиновника на посаді заступника голови ЗОДА, містить чимало даних. У 2016 році Дмитро Давтян задекларував нежитлове приміщення, два годинники Rolex та один DeWitt, кілька антикварних виробів та творів мистецтва, три автомобілі, чимало акцій на ПАТ "Готель "Харків", корпоративні права на приватну фірму "Пальма 94" та товариство "Інвестиційна група ДАД", а також понад 80 млн грн.

Згідно з декларацією, майно Володимира Величка дещо скромніше - квартира, антикварні та ювелірні вироби, криптовалюта майже на 200 тис грн, акції на ПАТ "Укрнафта", "Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго", ТОВ "Правільна Компанія" та ПАТ "Алчевський Металургійний Комбінат". та 5,6 млн грн у готівці.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі