Запорізький ДніпроГЕС має дефект

Запорізький ДніпроГЕС має дефект

В "Укргідроенерго" розпочали перевірку у зв'язку з утворенням ями на дорожньому покритті. У відомстві повідомили, що проблема виникла в районі поперечного шва.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"1 грудня ремонтна бригада оперативно виконала роботи по розкриттю шва, влаштуванню фіксації металевої пластини, її гідроізоляції, і асфальтобетоннування покриття цієї частини автодороги. У 16 годин 1 грудня рух на цій ділянці було відновлено. Причини пошкодження з'ясовуються ", - пишуть у відомстві.

Крім того, термін експлуатації греблі Дніпровської ГЕС збираються продовжити на 50 років, а її масштабна реконструкція повинна початися через два роки. Про це сказав генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота. Він також зазначив, що зараз проводиться робота по розробці проекту, адже залишати мостовий переїзд через греблю в нинішньому вигляді небезпечно.

Нагадаємо, на ремонт греблі було направлено близько 100 млн грн. На мостовому переїзді повністю замінили асфальтне покриття, виконані роботи з посилення бетонних плит перекриття прогонових конструкцій 1932 металевими листами, а також посилені балки близько деформаційного шва. З дня відкриття руху на греблі минув лише місяць, а ознаки ремонту вже наявні й ми їх бачимо та невдовзі відчуємо.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі