Запорізький ексгубернатор планує знімати російські серіали

Запорізький ексгубернатор планує знімати російські серіали

Міжнародна компанія з виробництва серіалів і кінопродукції “StarMedia” незабаром приступить до зйомок серіалу за творами Жюля Верна, разом з Російської компанією “НМГ студія”. Повідомляє Телекритика.

«НМГ студія» та продюсерська компанія StarMedia, створили спільне підприємство -  StarMedia Vision, у рівних долях власності.

Віцепрезидентом "StarMedia" є колишній губернатор Запоріжжя, ексголова Нацради України з питань телебачення і радіомовлення  - Юрій Артеменко.

Однак за час займає мої посади голови Нацради, пан Артеменко проводив жорстку політику, щодо до українських телеканалів, які транслювали російські серіали.

Під його керівництвом у 2017 році на 3 місяці було  заблоковано канал «Телеклуб» за трансляцію заборонених російських серіалів. Також відомо те що, за роки президентства Петра Порошенка, Національна рада  проводила репресивну політику проти телеканалів і радіостанцій, які критикували владу й особисто президента. Під «гарячу руку» Артеменка потрапили: телеканал Інтер, “112” та “Newsone”, та і загалом активно виступав за викорінення російської мови в українському ефірі.

У цьому році Артеменко покинув пост голови Нацради України з питань телебачення і радіомовлення, за власним бажанням та тепер буде «знімати» російські серіали.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі