Запорізький губернатор посів 6 місце серед найініціативніших очільників областей

Запорізький губернатор посів 6 місце серед найініціативніших очільників областей

За даними рейтингу Міжнародного центру перспективних досліджень Віталій Туринок виявися спроможним губернатором.

Під час дослідження враховувалась фактична діяльність керівника ОДА на займаній ним посаді, пріоритети у діяльності, рівень співпраці із відповідною обласною радою, а також реакцію на ініціативи очільника ОДА з боку місцевих ЗМІ.

Однак, як зазначається, що даний рейтинг складався із новоспечених керівників області, яких призначив Володимир Зеленський.  Тому місце голови ОДА у рейтингу детерміноване його діяльністю і виключає можливість виправдовуватися спадком попередників.

Із результатом 24,4% пан Туринок посів 6 місце. У топ-3 рейтингу увійшли губернатори Вінницької, Івано-Франківської та Чернігівської областей. Четверте і п'яте місце зайняли Харківська та Дніпропетровська області.

Якщо дивитися на реакцію ЗМІ, то можна й правда прослідкувати динаміку діянь губернатора Запорізького регіону.

Почнемо з того, що відразу після призначення, перші кроки голови області виявились не зовсім зрозумілими. Перше, що порушив Туринок, обіцянку Зеленського щодо викорінення кумівства, назначивши своїм заступником в ЗОДА  кума – Володимира Тарасенко.

Або призначення Івана Федорова, який під час президентської гонки активно лобіював інтереси Петра Порошенка, вів активний заробіток на бюджеті Мелітополя та наразі займається керуванням усіма сумнівними оборудками на обласному рівні. Однак і цей факт призначення залишився не прокоментованим з боку очільника.

Втім, про плоди діяльності губернатора ми розповімо вам уже зранку - дочекайтесь.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі