Запорізький гурт організував концерт - акцію на підтримку підозрюваних у вбивстві Шеремета

Запорізький гурт організував концерт - акцію на підтримку підозрюваних у вбивстві Шеремета

У Запоріжжі відбулася акція-концерт «Великий Бар’єрний Riff» на підтримку підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Повідомляє Радіо Свобода

27 грудня місцевий гурт «Banderstadt» та Запорізька рада ветеранів АТО виступили організаторами своєрідної акції, на якій відбувався концерт одного з ініціаторів, виступ запорізької співачки Катерини Червинської та читання віршів Лесі Українки.

Коцерт відбувався на базі творчої платформи «Дві башти», який украпили тематичними плакатами з надписами «#FreeKuzmenko» «#FreeRiff» та картонні папки з підписами «Справа будь хто, будь коли, будь за що», «Не твоя чортяча справа» тощо.

«На нашу думку, це несправедливо, тому що доказів не було представлено. Спочатку відбувся концерт на підтримку у Києві. Ми почали дізнаватися по Запоріжжю: ніхто нічого не планував і вирішили гуртом своїм організувати таку подію. Я записав відозвернення. Одразу знайшлися ветерани АТО, які допомагали нам», – розповів фронтмен гурту «Banderstadt» Юрій Макаренко.

Раніше відповідні заходи на підтримку підозрюваних відбулись у Києві, Харкові та Дніпрі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі