«Запорізький кабельний завод» перевірила Держекоінспекція

«Запорізький кабельний завод» перевірила Держекоінспекція

На виконання доручення прем’єр-міністра, в Україні проходить активна перевірка підприємств, що становлять екологічну загрозу. Одним з таких підприємств є ПрАТ «Запорізький кабельний завод», що розташований у Дніпровському районі Запоріжжя.

Держекоінспекція у Запорізькій області здійснила позапланову перевірку підприємства з питань дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони атмосферного повітря.

В ході перевірки, відділом інструментально-лабораторного контролю  відібрано проби в організованих викидах стаціонарних джерел. За результатами вимірювань вмісту забруднювальних речовин в організованих викидах виявлено перевищення встановленого у чинному дозволі на викиди підприємства, затвердженого граничнодопустимого викиду забруднювальної речовини - вуглецю оксид.

Також співробітниками Інспекції виявлено недотримання умов наявного дозволу на викиди забруднювальних речовин в атмосферне повітря, за що до адміністративної відповідальності притягнуто двоє посадових осіб суб’єкта господарювання за ч. 1 ст. 78  КУАП «Порушення порядку здійснення викиду забруднюючих речовин в атмосферу, або вплив на неї фізичних та біологічних факторів».

Наразі здійснюється розрахунок збитків заподіяних державі.

***

Набридло бачити задимлене небо над містом? Набридли «байки» посадовців про «повітря як на Мальдівах», остогидли гори сміття у парках, на узбережжі Дніпра? Час змусити посадовців виконувати свою роботу! Давай разом наведемо лад у місті!

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі