Запорізький курорт потопає у смітті: відео

Запорізький курорт потопає у смітті: відео

За зібрані кошти, як повідомляється, облаштовані пост охорони, шлагбаум, відеокамери, кожні сто метрів сміттєві баки, вивезення сміття через день.

Запорізький курорт у Кирилівці біля туристичної бази на Бірючому півострові потопає в горах сміття і страждає від катастрофічної санітарної ситуації.

Доказом цього слугує відео, яке показав у соцмережі директор Національного парку "Приазовський" Дмитро Воловик, вказавши, що ця прилегла територія не входить в зону відповідальності парку, повідомляють Ріановини.

"Мальовнича" картина в заповідній зоні - гори сміття, харчові відходи в пакетах, черв'яки, гадюки і міші. Так виглядає в'їзд на базу відпочинку "Любава". Сморід від смітніка стоїть повсюди", - коментує  Воловик.

Крім того, аби недопустити подібне на Федотовій косі був встановлений збір 200 грн на добу з автівки, що викликало невдоволення серед відпочивальників. За зібрані кошти, як повідомляється, облаштовані пост охорони, шлагбаум, відеокамери, кожні сто метрів сміттєві баки, вивезення сміття через день.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі