Запорізький мер змінює свого заступника на "моторівця"

Запорізький мер змінює свого заступника на 'моторівця'

Завтра, 29 січня, у сесійній залі Запорізької міської ради зберуться місцеві депутати на обговорення та розв'язання нагальних проблем. Серед питань, винесених на сесію - звільнення заступника Володимира Буряка.

Так, на 47-му сесію міськради винесено питання про звільнення заступника мера з питань діяльності виконавчих органів ради Олексія Бородая. Зазначається, що підставою для звільнення є заява посадовця. 

Нагадаємо, що посаду заступника голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олексій Бородай був призначений у 2015 році. До цього він працював радником міського голови у 2012 році, заступником голови районної адміністрації міськради по Комунарському району, заступником директора департаменту житлово-комунального господарства та головою районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

Однак на заміну Олексія Бородая вже є кандидат - Віктор Городинський, помічник депутата від фракції "Нова політика" Михайла Молчанова. Все життя він присвятив роботі на ВАТ "Мотор Січ".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі