Запорізькій «Міс Україна Всесвіт» відмовили в отриманні американської візи

Запорізькій «Міс Україна Всесвіт» відмовили в отриманні американської візи

Запоріжанка Анастасія Субота, яка здобула перемогу в національному конкурсі «Міс Україна-Всесвіт 2019» не зможе представляти країну в США через відмову у наданні візи.

Про це повідомляють «Факти».

За 14 років проведення конкурсу це перший прецедент коли посольство США в Україні відмовили у видачі візи переможниці Анастасії Суботі.

"Зранку 14 листопада Анастасія суботу отримала відмову у візі США, і наша поїздка на конкурс «Міс Всесвіт» поки не може бути здійснена. До відльоту Анастасії в Атланту, штат Джорджія, залишається 12 днів, і ми повністю готові до участі в найпрестижнішому світовому конкурсі Miss Universe - наряди, відео, національний сувенір, і костюм. За 14 років роботи такий випадок вперше — нашим Міс завжди давали візу і не ставили під сумнів, що дівчина дійсно представляє Україну на світовій арені. Тим більше що Анастасія надала всі необхідні документи і підтвердження. Ми дуже сподіваємося, що пан Посол особисто ознайомиться з цією ситуацією і рішення візового центру посольства США буде переглянуто в позитивну сторону. У разі повторної відмови Україна не зможе взяти участь в конкурсі «Міс Всесвіт» в цьому році. Саме через відмову у візі» -  зазначила директор і власниця конкурсу «Міс Україна-Всесвіт» Ганна Філімонова.

З відповідним листом Ганна Філімоноів звернулась до тимчасового повіреного США в Україні Вільяму Тейлору.

Конкурс "Міс Всесвіт" відбудеться 8 грудня у місті Атланта у США.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі