«Запорізький міст буде добудований за 2,5 роки», - Володимир Зеленський

«Запорізький міст буде добудований за 2,5 роки», - Володимир Зеленський

Президент Україну під час свого брифінгу, сьогодні, 20 квітня, запевнив що багатостраждальні запорізькі мости будуть збудовані, приблизно за 2,5 роки. За словами президента він стане найбільшим мостом побудованим у новітній історії України.

«Скільки не будували цей великий міст через Дніпро, ми почали його будувати. І в Запоріжжі люди бачать: роботи розпочаті. За 2,5 роки ми побудуємо цей великий міст. Це буде один з найбільших мостів за всю історію нашої країни», - сказав Зеленский.

Зеленський також зазначив, що має намір оновити усі мости в країні. На це потрібні три мільярди доларів і нині він їх шукає.  Крім того також планується добудувати всі державні дороги та з’єднати ними області.

«Я хотів би бути презентом якого запам'ятають, як людину після якої в Україні з'явились дороги. Я збираюсь жити в Україні і після того, як закінчиться президентська каденція, я хочу їздити по дорогам і щоб мені не було соромно», - сказав Зеленский.

Нагадаємо, підрядником, який виконує всі необхідні роботи з будівництва запорізьких мостів, є турецька компанія "Онур". Варто зазначити, що фірма запропонувала свої послуги вартістю 11 918 000 000 грн, це на 422 млн грн дешевше, ніж було запропоновано замовником. Термін контракту розраховано на 4 роки, однак будівництво планують завершити вже через 2 роки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі