Запорізький нардеп-мільйонер отримав компенсацію за проживання та проїзд

Запорізький нардеп-мільйонер отримав компенсацію за проживання та проїзд

На проживання запорізьких нардепів у столиці із бюджету витрачено понад 280 тисяч гривень. Відповідну інформацію щомісяця оприлюднюють на сайті відомства. Проте один із депутатів отримав чималу компенсацію не тільки за житло, але й за проїзд країною.

Сьогодні, 29 травня, депутат від ОПЗЖ Володимир Кальцев оприлюднив е-декларацію. Серед усієї цікавою інформації ми побачили суму депутатських компенсацій, отриманих народним депутатом. Так, у 2019 році Володимиру Кальцеву виплатили 79 тис. грн за оренду житла та 30 тис. грн за проїзд територією України.

Мабуть, народному обранцю-мільйонеру не  вистачає власних грошей на те, щоб сплатити за проживання та проїзд до столиці. Тому, він вирішив скористатися бюджетними коштами.

Нагадаємо, що за березень компенсацію отримали майже всі запорізькі нардепи, а за квітень - одиниці. "Слугівці" Геннадій Касай та Марина Нікітіна сумарно за два місяці отримали 39 та 37 тис. грн. Артем Кунаєв - 20 тис. грн, Павло Мельник - 18 тис. грн, роман Соха - 18,5 тис. грн, Сергій Штепа - 18,5 тис. грн, Юлія Яцик - 20 тис. грн, олександр Кабанов - 20 тис. грн, Михайло Крячко - 17 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі