Запорізький нардеп продовжує боротьбу з підприємствами-забрудниками: з'явились нові законопроєкти

Запорізький нардеп продовжує боротьбу з підприємствами-забрудниками: з'явились нові законопроєкти

Народний депутат із Запорізької області Сергій Штепа продовжує боротьбу із заводами, які забруднюють середовище, а також не допускають екоінспекторів до перевірки. Наразі "слугівець" зареєстрував два відповідних законопроєкти.

Нагадаємо, що нещодавно мешканці Запоріжжя поскаржились на забруднення повітря по вулиці Магістральній. Внаслідок багатьох звернень громадян та депутатських запитів Держекоінспекція спробувала влаштувати перевірку на ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат", який не допустив екологів до проведення перевірки.

Дії підприємства так обурили нардепа Сергія Штепу, що він вирішив влаштувати "солодке життя" забрудникам екології та порушникам прав.Так, за словами народного обранця, перший законопроєкт у десятки разів збільшує штраф за недопуск інспекторів на підприємство, а другий спрощує процедуру позапланової перевірки.

"На сьогодні штраф складає смішні 15-45 неоподаткованих мінімумів, тобто 255-765 грн. Законопроєктом встановлюється штраф 1700-3400 грн у випадку першого недопуску та 17000-34000 грн при повторному порушенні", - зазначає Сергій Штепа.

Також передбачено, що позапланова перевірка може здійснюватись обласним осередком Державної екологічної інспекції без погодження із головним управлінням та в будь-який час, в тому числі вночі

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі