Запорізький нардеп Євген Шевченко «позбувся» сина, його BMW X5 та двох мільйонів гривень

Запорізький нардеп Євген Шевченко «позбувся» сина, його BMW X5 та двох мільйонів гривень

У Верховній Раді України лобіює інтереси Запорізького регіону 13 народних депутатів, однак серед них є найбільш одіозний представник із Запоріжжя, обраний за №76 округом, який запам’ятався своїм виступом на російському телебаченні, неоднозначними висловами щодо україномовності громадян та суперечками з активістами – Євген Шевченко. Який, згідно з законом, до 1 червня подав звіт про свої майнові статки, з якими наразі й познайомимось.

У щорічній декларації за 2019 рік, можна одразу помітити зміни у родинному плані. У графі «інформація про членів суб’єкта декларування» зникло ім’я сина нардепа – Івана, яке він зазначав у тогорічному звіті. Також син прихопив із собою свій автомобіль BMW X5 2017 року випуску. Відтепер серед транспорту депутат зазначає тільки свій мотоцикл HONDA СВ 1100SAE 2016 року випуску.

Нерухомий план також зазнав змін, так обранець за 2019 рік зазначає тільки квартиру у Запоріжжі, площею 151,11 м². А ось земельну ділянку у Лисогірці, площею 1200 м², пан Шевченко, мабуть, позбувся, хоча й не подав відповідної форми змін.

Найбільше інформації містить розділ про корпоративні права. Депутат є власником ТОВ «Портер» з вартістю 52 500 гривень, «Консалтингової фірми «Статус» – 46 000 гривень та «Агросталь» – 100 000 гривень. При цьому, остання фірма належить чиновнику лише на 28,42%.

Нагадаємо, що 11 листопада 2019 року, центральний Апеляційний господарський суд мав у черговий раз розглянути справу «Агросталі», але засідання перенесли, нібито через відрядження двох суддів.

Справа банкрутства «Агросатлі» бере початок у 2016 році. Тоді компанія мала 5 мільйонів боргу, з них:128,5 тисяч гривень - державному Аграрному фонду та 2,8 млн грн - державному «Укрексімбанку».

Три роки кредитори намагались отримати хоча б частину боргів, але до сих пір, як бачимо, цього не відбулося.

У джерелах доходу нардеп вказує зарплатню у ВР, яка складає – 158 910 гривень та додаткове благо від партії «Слуга народу» - 30 689 гривень.

Серед грошових активів Шевченка – готівкові кошти, сума зберігання - 80 000 доларів (близько 2 млн грн), що на 2 тисячі доларів менше, ніж у 2018 році. Серед іншого нардеп подав форму змін у березні цього року. Так, у графі «видатки» депутат вказав дарування грошей у готівці, у сумі – 1 939 000 гривень.

Однак кому відійшло майже 2 мільйони гривень невідомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі